Svatba na zámecké faře

Balíček 1) SVATBA S UBYTOVÁNÍM

zahrnuje: ubytování v zámecké budově 45 lůžek, venkovní obřad před zámkem nebo v zahradách, reprodukovanou hudbu, prostor restaurace, hernu, venkovní altán s grilem, taneční parket, sál pro hostinu, základní svatební výzdobu sálu pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, barokní altán pro obřady, parkoviště pro Vaše hosty.  

Ubytování lze navýšit o kapacitu v samostatných chatách v našem areálu (cca 100 lůžek) Chcete li ubytování pro více dnů, či navýšení lůžek, následná cena dohodou.

Pokud uvažujete o svatební hostině, rádi vám jí uspořádáme dle Vašich představ. Naši profesionální kuchaři jsou připraveni Vás i Vaše hosty patřičně hýčkat.

Jestliže chcete mít stravu a pití ve vlastní režii, nabízíme pronájem profesionálně zařízené restaurace, včetně chafingů, konvektomatů, skla, nádobí, pivního zařízení, chladicích stolů atd.                                    

Jako bonus k balíčku č.1 Vám nabídneme bezplatnou prohlídku pro Vaše hosty. Prohlídková trasa s výkladem o délce 30 min. probíhá v přízemí Zámecké fary s historickými interiéry z období 18 a 19 století.

Ubytování na svatbě 

Balíček 2) SVATBA BEZ UBYTOVÁNÍ

zahrnuje: venkovní obřad před zámkem nebo v zahradách, reprodukovanou hudbu, prostor restaurace, hernu, venkovní altán, bílé ubrusy, potahy na židle, sál pro hostinu, základní svatební výzdobu sálu pro hostinu, barokní altán pro obřady, taneční parket, parkoviště pro Vaše hosty a zámecký pokoj pro novomanžele. 

Pronájmem areálu pomáháte s obnovou této národní kulturní památky.

Děkujeme Nadační fond Zámecká fara Vidžín

Hotel zámecká fara Vidžín - Svatby a svatební hostiny včetně ubytování.

Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín
Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín

 

 

Ubytování a místo pro svatbu Plzeň sever, Vidžín, Úterý

Zámecká fara Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: brea@volny.cz