Svatba na Vidžíně

Plánujete svatbu a hledáte romantické místo s neopakovatelnou atmosférou? Možná jste si vysnili, že do nové etapy života vstoupíte jako princ a princezna – v tom případě je ideálním místem pro uspořádání svatebního obřadu Zámecká fara Vidžín. Jsme jedna z mála kulturních památek v Čr, která Vám dokáže nabídnout svatební obřad, hostinu i ubytování pro větší počet lidí na jednom místě. Využijte tuto nabídku a přijďte se nezávazně podívat a nasát atmosféru tohoto historického areálu na kterém se psaly dějiny ...

1) Pronájem zámeckého areálu pro svatby a oslavy s ubytováním.

Pronájem zámeckého areálu zahrnuje : ubytování v zámecké budově kde je 45 lůžek ( z toho tři pokoje ve vídeňském baroku ) venkovní obřad před zámkem nebo v zahradách, zapůjčení zvukové techniky, herna pro Vaše hosty, venkovní altán s grilem, velký altán v zahradách pro 100 osob, terasa, taneční parket, sál pro hostinu, základní svatební výzdoba sálu pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, barokní altán pro obřady, parkoviště pro Vaše hosty 50 aut.

Jestliže chcete uspořádat svatební hostinu, naši profesionální kuchaři Vás budou patřičně hýčkat.

Ubytování lze navýšit o kapacitu v samostatných chatách které jsou v navazujícím areálu, kde je cca 100 lůžek. Chcete li ubytování pro více dnů, či navýšení lůžek, následná cena dohodou.     

2 ) Pronájem areálu s ubytováním, restaurace a možností vlastní stravy a pití.

Pronájem zahrnuje celý areál: ubytování v zámecké budově kde je 45 lůžek ( z toho tři pokoje ve vídeňském baroku ) venkovní obřad před zámkem nebo v zahradách, zapůjčení zvukové techniky, herna pro Vaše hosty, venkovní altán s grilem, velký altán v zahradách pro 100 osob, terasa, taneční parket, sál pro hostinu, základní svatební výzdoba sálu pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, barokní altán pro obřady, parkoviště pro Vaše hosty 50 aut.

V ceně je též pronájem hotelové profesionálně zařízené restaurace, včetně chafingů, konvektomatů, skla, nádobí, pivního zařízení, chladicích stolů atd.

Ubytování lze navýšit o kapacitu v samostatných chatách které jsou v navazujícím areálu, kde je cca 100 lůžek. Chcete li ubytování pro více dnů, či navýšení lůžek, následná cena dohodou.                           

Jako bonus Vám nabídneme bezplatnou prohlídku pro Vaše hosty. Prohlídková trasa s výkladem o délce 30 min. probíhá v přízemí Zámecké fary s historickými interiéry z období 18 a 19 století.

 

Ubytování na svatbě 

Pronájmem areálu pomáháte s obnovou této národní kulturní památky.

Děkujeme Nadační fond Zámecká fara Vidžín

Hotel zámecká fara Vidžín - Svatby a svatební hostiny včetně ubytování.

Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín
Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín Svatba na zámecké faře Vidžín

 

 

Ubytování a místo pro svatbu Plzeň sever, Vidžín, Úterý

Zámecká fara Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: brea@volny.cz