Svatební místo s ubytováním

Plánujete svatbu a hledáte to nejlepší místo pro Váš den? Věřte, že Vidžín je tou správnou volbou. Jsme jedna z mála kulturních památek v ČR, která Vám nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu, hostiny i ubytování na jednom místě. Ocenění svatební místo roku hovoří za vše..

1) Svatební balíček - prostorný areál včetně ubytování v zámecké budově (16 pokojů, 48 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, zajištění obřadu před zámkem, nebo v zahradách, při špatném počasí možnost obřadu v barokním sále, nebo ve velkém zahradním altánu, zapůjčení zvukové techniky, dvě herny, děcký koutek, altán s grilem, velký altán v zahradách, venkovní terasa, prostorná restaurace, taneční parket, sál pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, parkoviště pro vaše hosty. Pokud nechcete využít našich restauračních služeb a chcete mít jídlo a pití ve vlastní režii, umožníme Vám přípravu v profesionálně zařízené kuchyni včetně chafingů, konvektomatů, nádobí, pivního zařízení atd.          

2) Svatební balíček - část historického areálu včetně ubytování v zámecké budově ( 9 pokojů, 26 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, prostor restaurace, herna, decký koutek, venkovní terasa, sál pro hostiny, bílé ubrusy, potahy na židle, parkoviště pro vaše hosty, obřad před zámkem.

Pronájmem pomáháte zachránit tuto kulturní památku. Děkujeme Nadační fond Vidžín

 

 

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámek Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: vidzin@volny.cz