Svatební místo s ubytováním

Proč mít svatbu na Vidžíně? Rozhodně pro hovoří bezkonkurenční cena, pronájem od pátku do neděle, velký a variabilní prostor. Hostina a raut od nás, tak i možnost stravy ve vlastní režii. A hlavně, pronájmem pomáháte kulturní památce. Těch nej je opravdu spoustu a na vás je pouze vybrat si termín svatby. 

1) Pronájem areálu bez ubytování - velký altán v zahradách, dřevěný altán s grilem, obřad před zámkem nebo v zahradách, velké zděné pódium, taneční parket, prostor restaurace, herna, dětský koutek, sál pro hostinu, parkoviště pro vaše hosty.

2) Pronájem areálu včetně ubytování - zámecká budova (16 pokojů, 45 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) obřad před zámkem nebo v parku, herna, dětský koutek, dřevěný altán s grilem, velký altán v zahradách, pódium, taneční parket, prostor restaurace, sál pro hostinu, parkoviště pro vaše hosty.

3) Pronájem kuchyně - pokud nechcete využít našich restauračních služeb a chcete mít jídlo a pití ve vlastní režii, můžete si pronajmout profesionálně zařízenou kuchyni. V opačném případě vás naši kuchaři budou patřičně hýčkat.

4) Pronájem zahradního areálu - rozloha 8000m2. Pro svatbu v zahradách můžete využít velký dřevěný altán se 100 místy k sezení, velké pódiu které se používá jako taneční parket, herna. Pro případné ubytování k zahradnímu areálu je k dispozici 10 chat se 100 lůžky.

Jestliže si u nás objednáte svatbu, máme pro vás překvapení v podobě dvou bonusů které vás nadchnou a rozhodně udělají radost :)

 

 

Další aktuální fotografie naleznete na našem webu https://svatebnimisto.eu

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámek Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: vidzin@volny.cz