Svatební místo s ubytováním

Proč svatbu na Vidžíně? Protože je tento areál bezkonkurenční jak velikostí, uspořádáním i cenou. Přijeďte se nezávazně podívat a posuďte sami.

1) Pronájem areálu včetně ubytování v zámecké budově (16 pokojů, 47 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, zajištění obřadu před zámkem, nebo v zahradách, zapůjčení zvukové techniky, herna, dětský koutek, menší altán s grilem, velký altán v zahradách, pódium, taneční parket, prostor restaurace, sál pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, parkoviště pro vaše hosty. Akční cena 85000kč pro rok 2024 platí pouze do konce tohoto roku.    

2) Pronájem areálu bez ubytování - velký altán v zahradách 100 míst, menší altán s grilem 50 míst, terasa 60 míst, pódium, taneční parket, prostor restaurace, herna, dětský koutek, sál pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, zahrady, parkoviště pro vaše hosty, obřad před zámkem. Akční cena 50000kč pro rok 2024 platí pouze do konce tohoto roku.

3) Pokud nechcete využít našich restauračních služeb a chcete mít jídlo a pití ve vlastní režii, můžete si pronajmout profesionálně zařízenou kuchyni včetně skla, nádobí, chafinngů a pivního zařízení. Cena 15000kč 

Pronájmem pomáháte zachránit tuto kulturní památku. Děkujeme Nadační fond Vidžín

 

 

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámek Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: vidzin@volny.cz