Svatební místo s ubytováním

Proč mít svatbu na Vidžíně? Rozhodně pro hovoří bezkonkurenční cena. Pronájem od pátku do neděle. Rozloha areálu 14000m2, variabilní a ojedinělý prostor. Obřad, hostina i ubytování na jednom místě. Hostina a raut od nás, tak i možnost stravy ve vlastní režii. Historický areál a kouzelná příroda kolem. A hlavně, pronájmem pomáháte kulturní památce. Těch nej je opravdu spoustu a na vás je pouze vybrat si termín svatby. 

1) Pronájem bez ubytování - velký altán v zahradách, dřevěný altán s grilem, obřad před zámkem nebo v zahradách, velké zděné zastřešené pódium, taneční parket, prostor restaurace, herna, dětský koutek, sál pro hostinu, parkoviště pro vaše hosty, obřad před zámkem nebo v zahradách.

2) Pronájem včetně ubytování - zámecká budova (16 pokojů, 45 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) obřad před zámkem nebo v zahradách, herna, dětský koutek, dřevěný altán s grilem, velký altán v zahradách, pódium, taneční parket, prostor restaurace, sál pro hostinu, parkoviště pro vaše hosty.

3) Pronájem kuchyně - pokud nechcete využít našich restauračních služeb a chcete mít jídlo a pití ve vlastní režii, můžete si pronajmout profesionálně zařízenou kuchyni. V opačném případě vás naši kuchaři budou patřičně hýčkat.

4) Pronájem zahradního areálu - rozloha 8000m2. Pro svatbu v zahradách můžete využít velký dřevěný altán se 100 místy k sezení, velké zděné pódiu které se používá jako taneční parket, herna. Pro případné ubytování je k dispozici 10 chat se 100 lůžky.

Jako bonus vám umožníme bezplatnou prohlídku zámeckých expozic pro vaše hosty a vám možnost svatebních fotografií v barokních interiérech.

 

Další aktuální fotografie naleznete na našem webu https://svatebnimisto.eu

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámek Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: vidzin@volny.cz