Místo pro svatbu s ubytováním

Plánujete svatbu a hledáte romantické místo s neopakovatelnou atmosférou? Dovolujeme si vás pozvat do nádherných prostor Zámecké fary Vidžín, kde na vás dýchne kouzlo dávných časů. Jsme jedna z mála kulturních památek v ČR, která nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu, hostiny i ubytování na jednom místě. Díky tomu jsme získali ocenění svatební místo roku.

A) Svatební místo s ubytováním, plus restaurace a možnost vlastní stravy a pití.

Pronájem zahrnuje: prostorný areál včetně ubytování v zámecké budově (16 pokojů, 48 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, venkovní obřad, při špatném počasí možnost obřadu v barokním sále,nebo ve velkém zahradním altánu, zapůjčení zvukové techniky, dvě herny, dětský koutek, altán s grilem, velký altán v zahradách, venkovní terasa, prostorná restaurace, taneční parket, sál pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, parkoviště pro vaše hosty. Dále je v ceně: profesionálně zařízená kuchyně včetně chafingů, konvektomatů, robotů, kávovarů, lednic, skla, nádobí, pivního zařízení, el. energie atd.            

Jako bonus vám nabídneme bezplatnou prohlídku zámeckých komnat pro vaše hosty. Prohlídková trasa s výkladem o délce 30 min. probíhá v přízemí Zámecké fary s historickými interiéry z období 18. a 19. století.

B) Svatba s ubytováním

Pronájem zahrnuje: část historického areálu včetně ubytování v zámecké budově ( 9 pokojů, 26 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, prostor restaurace, cateringové stoly (teplý a studený) herna, detský koutek, venkovní terasa, parkoviště pro vaše hosty, prostory pro venkovní obřad.

Jestliže si přejete uspořádat raut či hostinu, naši profesionální kuchaři vás budou patřičně hýčkat.

Pronájmem pomáháte zachránit tuto kulturní památku. Děkujeme Nadační fond Vidžín

 

 

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámecká fara Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: vidzin@volny.cz