Místo pro svatbu s ubytováním, svatební místo

Plánujete svatbu a hledáte romantické místo s neopakovatelnou atmosférou? V tom případě je ideálním místem pro uspořádání svatebního obřadu Zámecká fara Vidžín. Jsme jedna z mála kulturních památek v Čr, která vám dokáže nabídnout prostorný a variabilní areál, svatební obřad, hostinu i ubytování na jednom místě. Díky tomu jsme získali ocenění svatbení místo roku 2020.

Svatební místo s ubytováním, plus restaurace a možnost vlastní stravy a pití.

Pronájem zahrnuje celý areál včetně ubytování v zámecké budově kde je 17 pokojů a 50 lůžek (z toho tři historické pokoje ve vídeňském baroku a jeden aparmán) ubytování od pátku do neděle, venkovní obřad před zámkem nebo v zahradách, při špatném počasí možnost obřadu v barokním sále, zapůjčení zvukové techniky, dvě herny pro vaše hosty, děcký koutek, altán s grilem pro 50 osob, velký altán v zahradách 100 míst, venkovní terasa 60 míst, prostor restaurace, taneční parket, sál pro hostinu, základní svatební výzdoba sálu pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, barokní altán pro obřady, parkoviště pro vaše hosty 50 aut. Dále je v ceně zapůjčení profesionálně zařízené restaurace, včetně chafingů, konvektomatů, fritéz, robotů, kávovarů, lednic, skla, nádobí, pivního zařízení, chladicích stolů, v četně el. energie atd.

Na rozdíl od jiných objektů, vám chceme nabídnout transparentní  a konečnou cenu 88000 kč.

Jestliže si přejete uspořádat hostinu či raut, naši profesionální kuchaři vás budou patřičně hýčkat.              

Jako bonus vám nabídneme bezplatnou prohlídku zámeckých komnat pro vaše hosty. Prohlídková trasa s výkladem o délce 30 min. probíhá v přízemí Zámecké fary s historickými interiéry z období 18 a 19 století.

Ubytování lze navýšit až o 100 lůžek v samostatných chatách, které jsou v navazujícím areálu.

Pronájmem pomáháte zachránit tuto kulturní památku. Děkujeme Nadace Vidžín

 

Místo pro svatbu v přírodě Plzeň - Plzeňský kraj

Místo pro svatbu Plzeňský kraj Svatba na zámecké faře Plzeňský kraj, místo pro svatbu Svatba na zámku Plzeňský kraj, místo pro svatbu s ubytováním
Svatba na zámku Plzeňský kraj, místo pro svatbu s ubytováním Místo pro svatbu Plzeň, Plzeňský kraj, svatba v přírodě Místo pro svatbu s ubytováním, Plzeňský kraj

 

 

 

Místo pro svatbu, svatební místo, svatební hostina

Zámecká fara Vidžín, Vidžín č.8, Úterý (Plzeň sever) Tel: 602 625 691, mail: brea@volny.cz